ساندویچ ساز و گریل بلک اندیکرTS4080

  • مجهز به دو صفحه جدا شونده گریل و ساندویچ ساز
  • سیستم قطع خودکار
ساندویچ ساز و گریل بلک اندیکرTS4080
  • ساندویچ ساز و گریل بلک اندیکرTS4080
  • ساندویچ ساز و گریل بلک اندیکرTS4080

0 تومان بدون مالیات.

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

محصولات مرتبط و مشابه

اطلاعات بیشتر

ساندویچ ساز و گریل بلک اندیکرTS4080

ساندویچ ساز مدل TS4080 بلک اند دکر با قدرت 1200 وات میتواند انواع ساندویچ ها را با پخت بهتر و سریع تر و با کیفیت مرغوب تهیه و در اختیار مصرف کننده قرار دهد. این دستگاه دارای دو سینی متحرک از جنس تفلون می باشد که یکی جهت تهیه ساندویچ و دیگری در جهت گریل کردن استفاده می گردد و این یکی از مزایای بسیار خوب این دستگاه می باشد که براحتی می توان آنها را شست و تعویض کرد.
بلک اند دکر مدل TS4080 قابلیت باز شدن تا 90 درجه را دارد که این قابلیت امکان برداشتن مواد غذایی و جابجایی سینی دستگاه را بینهایت آسان میکند. همچنین این دستگاه قادر به پخت 8 تکه ساندویچ می باشد . علاوه برآن این دستگاه دارای کنترل ترموستات می باشد که بطور خودکار عمل میکند.
از دیگر مزایای TS4080وجود لبه ایست که در کنار دستگاه تعبیه شده تا ازسرازیر شدن روغن جمع شده در درون دستگاه جلوگیری کند .همچنین این دستگاه دارای ظرف پلاستیکی است که در زیر این لبه قرار می گیرد تا روغن های اضافه که در هنگام پرس کردن مواد غذایی به بیرون سرازیر می شوند به درون این ظرف ریخته شود. ساندویچ ساز Black and Decker دارای جایگاه سیم می باشد که دقیقا در زیر دستگاه قرار دارد و براحتی می توان آن را جمع کرد.

مشخصات

سیستم قطع خودکار شستشوی آسان مجهز به دو صفحه جدا شونده گریل و ساندویچ ساز مجهز به دستگیره قفل شونده
1200 وات
4 عدد
انگلیس
چین

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید